Telefón

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Predaj: administratívno výrobný objekt Bratislava II, kat. územie Vrakuňa, Majerská ulica

Cena:
dohodou
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava II
Obec:Bratislava-Vrakuňa
Ulica:Majerská
Kategória:Komerčné objekty
  
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:0
Úžitková plocha:1500 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Parkovanie:vyhradené parkovanie
 
ID inzerátu:320

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Nehnuteľnosť pozostáva zo 4 objektov:
- 2 poschodová administratívna časť s kanceláriami, schodiskom, sociálnym zázemím , kuchynkou a 3 izbovou bytovou jednkou s výmerou podlahovej plochy 110 m2. Zastavaná plocha 1.NP je 262,63 m2, 2.NP je 260,31 m2, priemerná výška podlaží cca 3,00m.
- Výrobná hala nadväzujúca na administratívnu časť, tvorí ale samostatný dilatačný celok s jedným nadzemným podlažím, čiastočne rekonštruovaný a obnovený v r.2003. Zastavaná plocha objektu je 331,44 m2, priemerná výška podlažia 3,21m. Na objekte sú osadené garážové brány na elektrický pohon.
- Výrobno skladová hala čiastočne obnovená v roku 2003, má jedno nadzemné podlažie. Využíval asa na výrobno skladové účely. Na objekte je osadená výsuvna brána na elektrický pohon. Okrem prevádzkových priestorov je v tomto objekte kotolňa s tromi kotlami, slúžiaca na vykurovanie objektov, 160 l zásobník vody, sociálne zázemie pre zamestnancov pozostávajúce s kuchynky a priestorov so šatňami, sprc hami a toaletami.Zastavaná plocha objektu je 590,45 m2, priemerná výška podlažia 3,21m.
- Murovaný objekt je samostatne stojaci objekt, pozostáva z jedného nadzemnéh podlažia, objekt prešiel obnovou v roku 2008, slúžil na kancelárske účely. pozostáva zo 4 miestností, soc. zázemia a garáže. Zastavaná plocha objektu je 119,68 m2, priemerná výška
- podlažia cca 2,9m.
Objekty tvoria kompaktný areál. Sú umiestnené na pozemkoch spolu vo výmere 1971 m2. Šírka pozemkov je cca 25 m, dĺžka cca 80m, pozemky sú umiestnené v zastavanom území obce.
Objekty sú napojené na všetky IS s prípojkou na verejný vodovod, kanalizáciu, elektrinu a plyn. Spevnené plochy medzi objektami boli využívané na parkoviská a manipulačný priestor.
Objekty sú zastrešené plochou strechou s novou strešnlou krytinou položenou v roku 2014, z izolačnej fólie + 10cm polystyrén, klampiarenské konštrukcie sú vyhotovené z pozinkovaného plechu. Okná na všetkých objektoch sú plastové s dvojsklom, na väčšine okien je bezpečnostná fólia, rovnako ako na vstupných dverách. Celý objekt je napojený na alarm napojiteľný na políciu. Elektroinštalácia v objektoch je svetelná a motorická.


Benefity nehnuteľnosti:
- priestranný pozemok obdĺžnikového tvaru o výmere 1971 m2,
- UPI – kód 102, možnosť prípadnej malopodlažnej zástavby,
- parkovanie v uzavretom areály,
- celková ÚP objektov 1560 m2

Cena nehnuteľnosti : v realitnej kancelárii
Kontakt: Andrea Smolinská RSc, 0905 623 968, smolinska-ZVNC-housereal.sk, www.housereal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Andrea Smolinská
Telefón:0905 623 968
E-mail:smolinska-ZVNC-housereal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.