Telefón

 

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2


Spolupráca s Vami  bola  na  vysoko profesionálnej úrovni, by som  povedala bez  nátlaku na klienta pri prezentácii nehnuteľnosti. Všetky  dohody a  zmluvy  boli   zrealizované  podľa  dohody.  Takže  spokojnosť 10 z 10.            

MUDr. Lucia Mihaleová

S realitnou kanceláriou HOUSE real som viac než spokojný. Pani Smolinská vždy promptne reagovala na moje otázky a hneď na začiatku mi jasne vysvetlila celý priebeh kúpy nehnuteľnosti nakoľko som s tým nemal žiadne skúsenosti. Počas celej našej spolupráci Pani Smolinská vystupovala milo a profesionálne, čo sa dnes už často nevidí. Celý proces kúpy prebehol rýchlo, korektne a bez nejakých nemilých prekvapení za čo patrí p. Smolinskej a realitnej kancelárii HOUSE real moje podakovanie. Ďakujem. Určite odporúčam a do budúcna nevylučujem ďalšiu spoluprácu.

Daniel Linhart

Spolupraca bola velmi prijemna a som presvedcena o tom, ze ak niekto z mojich znamych bude potrebovat riesit predaj nehnutelnosti, urcite si na Vas spomeniem a ak suhlasite urcite budem odporucat.

Dakujem uprimne a prajem Vam nech sa dari 

S uprimnym pozdravom

Maria Misovicova

Pani Smolinskú som kontaktovala na základe odporúčania. Pri predaji bytu mi poskytla vysoko profesionálne služby a počas celej doby bola milá, ústretová a trpezlivá. Celý proces predaja bytu prebehol korektne, rýchlo a bezpečne. 

Pani Smolinskej a jej tímu prajem veľa úspechov a spokojných klientov. 
Monika Vyskočilová 

So spoluprácou s Vami som viac než spokojný. Počas celej doby hľadania nehnuteľnosti som prišiel do styku s viacerými realitnými kanceláriami a moja skúsenosť s nimi sa ani neblíži ku slovu spokojnosť, či profesionálny prístup. Narozdiel od spomenutých, skúsenosti s Vami boli len pozitívne. Vždy ste mi vyšli v ústrety a informovali ste ma o vývoji situácie. Profesionálny a zároveň ľudský prístup je niečo čo sa dnes bohužiaľ často nevidí a začo som Vám vďačný a ak by som v budúcnosti riešil záležitosti s nehnuteľnosťami, budem sa tešiť na spoluprácu s Vami.

Ďakujem,

prajem Vám ešte príjemný zvyšok večera.
S úctou,
Mgr. Jakub Pošefka

Z pohľadu kupujúcich môžme ohodnotiť celú spoluprácu s realitnou kanceláriou veľmi dobre. Páni Havlovičová vedela vždy veľmi jasne vysvetliť nasledujúce kroky ako aj odpovedať na naše otázky (verte nebolo ich málo). 

Celá kúpa nehnuteľnosti tak prebehla bez problémov. Realitnú kanceláriu môžeme len vrelo odporučiť."

  S pozdravom Hamar.

Na pani Andreu Smolinskú som sa s predajom nehnuteľnosti obrátila po  viacerých  výborných skúsenostiach  a opätovne nám poskytla vysoko profesionálne služby, skvelý ľudský  prístup, ochotu a trpezlivosť  pri predaji našej  nehnuteľnosti, výborne zabezpečila celý proces predaja,  v prípade, že by som ja alebo moja rodina potrebovala služby realitného makléra  v súvislosti s kúpou alebo   predajom nehnuteľností, určite sa obrátim znova s dôverou na pani Smolinskú a tiež všetkým odporučím jej služby. 

Želám jej veľa úspechov do ďalšej práce a veľa spokojných klientov, ako sme boli určite my.

Miriam Hroteková

S prístupom pána Wilsona som bola nadmieru spokojná.  Mohla som sa od začiatku do konca celého procesu naňho spoľahnúť. Jednal vždy promptne, vecne a férovo. O každom kroku, ktorý chcel vykonať, ma vždy vopred informoval, čo v dnešnej dobe nie je celkom samozrejmé.
Touto cestou by som sa chcel pánovi Ing. Wilsonovi poďakovať za výborne odvedenú prácu a určite odporučit každému, kto vyžaduje korektný prístup a rýchly predaj nehnuteľnosti.

Nikola Brennerova

Čo sa týka spolupráce pri predaji bytu, napriek drobným komplikáciám (nie z vašej strany) sa našťastie podarilo dodržať všetky termíny, spolupráca bola ústretová a korektná, určite budem vaše služby v prípade potreby doporučovať môjmu okruhu známych.

Pani Havlovičová bola vysoko profesionálna tak pri jednaní so mnou, ako aj pri jednaní s potencionálnymi budúcimi kupcami.

Ďakujem ešte raz a teším sa na ďalšiu spoluprácu s vami.

Peczárová

Pani Havlovičová,

S prácou Vašej realitky som bola spokojná a Andreu odporúčam ďalej svojim známym. Prebehlo to celé rýchlo a bez problémov, predaj aj kúpa. 

Zdravim

Karina Polakovicova

Pán Wilson.

Čo sa týka Vašich služieb a spolupráce som bola spokojná, cením si promtnosť, profesionalitu a aj ľudský prístup a želám veľa úspechov do ďalšej práce a veľ spokojných klientov.
S pozdravom Mgr. Ľubica Hubatková

S realitnou kanceláriou som bola veľmi spokojná. Všetci boli veľmi ochotní a jednali korektne. Keď bolo niečo treba vybaviť, nikdy nebol problém a všetko prebehlo hladko. Určite odporúčam ich služby!

Patrícia Príbolová

Pani Smolinská

Bola som s Vašou spoluprácou nadmieru spokojná. Keďže nebývam na Slovensku tak som nemusela vybavovať nič, iba dôjsť na podpis, či už sa to týkalo prenájmu alebo predaja. Veľmi ste mi uľahčila prácu. Veľmi priateľský a profesionálny prístup. Ak by som v buducnosti niečo kupovala, tak sa určite znova na Vás obrátim a odporučim priateľom a známym. 

Ďakujem 

S pozdravom

Nina Čičáková

Dobrý večer p.Smolinská

Spolupráca s Vašou realitkou bola vysoko profesionálna, spoľahlivá a tak sa mi zdalo, že ste aj veľmi dobrá obchodníčka.
Prajem všetko dobré   H.Gasper

Dobrý deň pán Wilson.

Tak, ako som Vám už osobne vyjadrila svoju spokojnosť týkajúcu sa zabezpečenia realitných služieb, potvrdzujem týmto promtné, ústretové a férové jednanie počas celej doby vybavovania. Ďakujem a môžem povedať, že ak v budúcnosti by som potrebovala využiť podobné služby, neváhala by som osloviť Vás a Vašu realitnú spoločnosť.
Želám veľa úspechov a zostávam s pozdravom Mgr. Ľubica Hubatková

Rada by som poďakovala za Vaše  služby pán Ing. Martin Wilson, spolupráca s Vami bola jedna rozprávka. Nakoľko som hľadala nehnutelnosť zo zahraničia, cez web stránky som Vás oslovila a okamžite prišla odpoveď a dohodnuté stretnutie, prehliadka nehnuteľnosti a napokon kúpa a to všetko          v mojej časovej tiesni. Ďakujem za ochotu, pružnosť a vzájomnú dôveru. Bolo mi
potešením s Vami spolupracovať a určite doporučim aj mojim známym.

Prajem Vám veľa veľa úspechov

Dana Štauderová

Prostredníctvom kancelárie HOUSE real a p. Smolinskej som mal možnosť nehnuteľnosť kupovať a taktiež predávať.

V oboch prípadoch som bol maximálne spokojný.

Profesionálny ale pritom osobný prístup p. Smolinskej veľmi oceňujem.

Celý kúpno predajný proces od nafotenia nehnuteľnosti a inzercie až po odovzdávanie nehnuteľnosti prebehol kvalitne a  bez problémov.

Vyzdvihol by som: pravidelné informovanie o stave veci, časová fexibilnosť, spoľahlivosť a v neposladnom rade skúsenosti v odbore.

Odporúčam.

Michal Spoták

„Ostala som sama v štvorizbovom byte. Nakoľko sa k tomuto bytu viazali spomienky rôzne, dobré aj smutné a hlavne, že mi bol tento byt veľký, rozhodla som sa vymeniť ho za menší.

Oslovila som niekoľko maklérov a bola to nie práve najpríjemnejšia skúsenosť. Jeden bol „veľkohubý“, jedna „opatrná“ a jedna sa po prvom rozhovore ani „nerozlúčila. Takého stretnutia som absolvovala v priebehu jedného roka.

Na radu dobrého známeho som dostala kontakt na pani Smolinskú. Dnes už bývam v novom byte a i keď táto zmena trvala ďalší rok, bola spolupráca s pani Smolinskou pozitívna.

Ani raz som nemala pocit, že by som ju obťažovala svojimi otázkami, a vždy bola ochotná odpovedať. Nie je jednoduché pracovať s ľuďmi a pre ľudí. Sme rôzni a je náročné byť ústretový.

S týmto som sa stretla u pani Smolinskej.

Ak sa rozhodnete osloviť práve pani Smolinskú a požiadať ju o spoluprácu – budete spokojní s jej prácou pre Vás.“

Anna Buljaková

Dobrý deň pani Havlovičová,

v otcovom mene by som Vám rád poďakoval za skvele odvedenú prácu. Dúfam, že nebudete namietať, ak Vás v budúcnosti odporučím, pripadne sám oslovim s ponukou spolupráce v pripade nových okolnosti spojených s trhom nehnuteľností.

Tešim sa na ďalšiu spoluprácu

Oliver Šolc

Chcela by som sa Vam predovšetkým poďakovať za spoluprácu a profesionálne služby pani Smolinská. Boli ste vždy veľmi milá, ústretová a pohotová. S jednaním pri predaji  bytu som bola nadmieru spokojna. Každému známemu rada odporučím vaše služby.

Eva Nagy Veselovská

Bol som maximálne spokojný s prístupom a rýchlosťou riešenia vecí p. Smolinskej. Či už spojených s kúpou bytu, ako aj jej následným prenájmom. Určite ju odporučím svojím známym.

Ing. Peter Duda

Dobrý deň Andrea Havlovičová, 

ďakujem veľmi pekne :)

Aj ja sa Vám chcem poďakovať za spoluprácu, najmä vďaka Vám to všetko zbehlo "hladšie" čo mi v tomto mojom stave nesmierne prospelo.

Všetko dobré Vám prajem a dúfam, že sa pani Polakovičovej ozaj bude príjmne bývať (minimálna tak dobre ako nám).

Ešte raz vďak a ostávam s pozdravom, 
Lenka Rochfaluši

Pani Smolinská, ďakujem Vám za podporu pri predaji, toto bol verím jeden z tých ťažších a dlhotrvajúcich prípadov a stálo Vás to určite viac úsilia ako bežne. Ďakujem za profesionálny prístup, za odborne potvrdenie, že naozaj očakávame rozumnú trhovú cenu a uistenie, že každá nehnuteľnosť si nakoniec svojho vlastníka nájde, čo sa aj splnilo ;-)

Nebudem váhať Vaše služby odporučiť svojim známym, keď budú niekoho hľadať...

...a možno časom nakoniec aj my ešte budeme niečo riešiť spolu ;-)

Roland Kanávor

Pri hľadaní priestoru na podnikanie som mal šťastie na realitnú kanceláriu HOUSE real SK s.r.o. Pani Smolinská bola veľmi ústretová a nápomocná a poskytovala v každom ohľade profesionálne služby - od prvého kontaktu, až po uzatvorenie kúpnej zmluvy. S odstupom času, po kúpe nehnuteľnosti, ma nezabudla upozorniť ani na povinnosť podať daňové priznanie k dani z nehnuteľnosti, čím ma milo prekvapila. Ak ešte niekedy v budúcnosti budem potrebovať služby realitnej kancelárie, určite sa obrátim práve na túto. A odporúčam to každému, kto kupuje alebo predáva nehnuteľnosť. 

Denis Farkaš

Vážená pani Smolinská,

ďakujeme za spoluprácu pri predaji nášho bytu. Celý proces predaja prebehol tak ako sme si to predstavovali, bez akýchkoľvek komplikácií. Kedykoľvek ste bola ochotná zodpovedať naše otázky a poradiť. Váš prístup hodnotíme ako vynikajúci a na vysokej profesionálnej úrovni. Vaše služby makléra môžeme každému s kľudným svedomím odporúčať. Veríme, že bude každý určite spokojný.

Ešte raz ďakujeme za Váš prístup a želáme veľa ďalších úspechov v práci.

Viliam a Soňa Šerešovi

Chcem sa pekne poďakovať p.Smolinskej za zrealizovanie manželkinho sna, záhrady v krásnom prostredí Malých Karpát.Ponuka na nete bola presná k záhrade na predaj,tak isto aj rýchlosť prvej odozvy pri mojom záujme.Ústretovosť dohody k termínu stretnutia pri obhliadke bola super,nakoľko sa málo zdržiavam v mieste bydliska.K samotnej kúpe niet čo vytknúť, profesionálny prístup od kúpnej zmluvy,vkladu do katastra až samotné odovzdanie záhrady,a doriešenie prepisu odberného miesta elektriky. Ďakujem za info o zapísaní do katastra a po siedmich mesiacoch pripomenutie ohľadom daňovej povinnosti.Kúpou sprosredkovanou profesionálkou ako je p.Smolinská sme boli ako kupújúci bez akýchkoľvek starostí.Ešte raz ďakujem.

p.Lenča z manželkou

Chcem sa poďakovať  p. Smolinskej za profesionálny, osobný a zodpovedný prístup pri predaji mojej nehnuteľnosti. So službami som bola veľmi spokojná. Všetky potrebné doklady, podklady, komunikáciu s kupujúcim či inštitúciami vybavila rýchlo a o priebehu predaja ma priebežne informovala.
V podstate sa celý predaj uskutočnil bez mojej účasti, čo mi ušetrilo veľa času.
Ďakujem a zostávam s pozdravom

Brezovská Eva

Čo sa týka Vašich služieb a prístupu, môžem konštatovať, že sme boli veľmi spokojní a sme radi ze sa obchod uzavrel práve cez Vás.
Všetko prebehlo veľmi hladko a nestalo nás to ani toľko času čo sme si mysleli.
Určite ak sa bude niekto zaujímať o nehnuteľnosti odporučím Vás.
Ďakujem za pomoc a prajem veľa úspechov v predaji

Juraj Chomjak

Vysoko oceňujeme Váš profesionálny prístup okolo celého predaja nehnuteľností, osobnú angažovanosť a celkovo prístup k nám klientom. Ďakujeme. Miloš Rýdl s manželkou

Rád by som veľmi pekne poďakoval p. Smolinskej, za jej profesionalitu a zodpovedný prístup pri kúpe rodinného domu, ktorý nám bez akýchkoľvek problémov zabezpečila.

Veľmi si ceníme jej služby a v budúcnosti ju veľmi radi zase oslovíme, pretože vieme, že sa môžeme  spoľahnúť na jej služby.

Ďakujem

Peter Gavalec

"Ďakujem p.Smolinskej za profesionálny prístup, poradenstvo a ochotu v oblasti financií a realit. Aj vďaka Vám sme kúpu bytu dotiahli do úspešného konca. Teším sa na ďalšiu spoluprácu a prajem veľa úspechov.

J. Duffek s manželkou."

S pani Smolinskou som sa prvykrát stretla pri kupe bytu mojej sestry, a bola som velmi prekvapena jej profesionalitou (co sa dnes uz nenosi). Pri predaji svojho bytu som preto nevahala, a oslovila ju. Opatovne s maximalnou spokojnostou, doporucujem kazdemu. Pri kupe/predaji nehnutelnosti je dolezite si vybrat cloveka, ktorému mozete 100% doverovať. Dakujem.

Ing.Mária Ľachová

So sluzbami realitnej kancelarie House real, osobitne pani Smolinskej, som bol velmi spokojny. Jej svedomitost som vnimal z pozicie kupujuceho pocas predaja, aj po nom. Zabezpecila vsetky potrebne administrativne vykony spojene s transakciou u notara, a na katastri. Ocenujem aj to, ze mi po niekolkych mesiacoch po prevode poslala upozornenie na bliziaci sa termin podania danoveho priznania ku kupe nehnutelnosti. Planujem vyuzit jej sluzby v blizkej buducnosti aj ako predavajuci.

Mgr.art Martin Hruška

,,Realitná kancelária HOUSE real nám minulý rok pomohla splniť náš sen, a to bol krásny malý byt v Starom meste. Už od začiatku bola komunikácia s pani Smolinskou veľmi profesionálna a niekedy až nadštandardná. Ak sme mali akékoľvek otázky, pani Smolinská nám bola k dispozícií aj vo večerných hodinách, dokonca ochotná zorganizovať obhliadku v nedeľu. Celý proces kúpy prebehol hladko a k spokojnosti všetkých 3 strán. Realitnú kanceláriu House real odporúčam všetkým, ktorí hľadajú profesionálneho sprostredkovateľa nehnuteľnosti s odborným prehľadom a bohatými skúsenosťami."

Zuzana Kostrábová

Pani Smolinska mi pomahala pri kupe bytu. Kedze som do vtedy nemal ziadne skusenosti s kupou nehnutelnosti, velmi mi pomohla ustretovost a poradenstvo, ktore mi bolo poskytnute. Byt sme boli niekolkokrat pozriet, zmluvy boli bezproblemovo postavene a cela tranzakcia prebehla perfektne aj vdaka podkladom pre banku, ktore boli okamzite k dispozicii. Najviac ma potesilo, ked sa pani Smolinska ozvala po pol roku aby mi pripomenula podat Danove priznanie (bol by som na to zabudol). Taketo sluzby si velmi vazim a mozem len odporucit. Ste perfektna realitacka a pri dalsom hladani nehnutelnosti sa na Vas urcite obratim.     

Tomas Servacek, Bratislava

Spolupracovalo sa nám s Vami veľmi dobre a určite sme boli s vami spokojný nakoľko sa o Vašej profesionalite nedá pochybovať už len to že ste boli kedykoľvek ochotná odpovedať aj poradiť na naše akékoľvek otázky..Váš prístup ku klientom je veľmi profesionálny s maximálnym úsilím zariadiť pre klienta čo najväčší komfort pri vybavovaní všetkých náležitostí spojených s kúpou alebo predajom nehnuteľností.Slovo´´ nedá sa´´ nepoznáte. Radi sme s Vami spolupracovali a určite by sme Vás odporučili po vlastných skúsenostiach aj iným klientom.Ďakujeme  a želáme Vám veľa osobných aj pracovných úspechov a veľa spokojných klientov.S pozdravom    P.Jurčenko.

Boli sme mimoriadne spokojni s profesionalnym pristupom p. Smolinskej od momentu prveho kontaktu az po zavrsenie prevodu nehnutelnosti, zvlast flexibilitou pri organizovani stretnuti a ochotou poradit a pomoct.
Pozitivne hodnotime aj jej vybornu orientaciu na trhu nehnutelnosti a pripravenost na rozne situacie, ktore mozu pri kupe nehnutelnosti nastat.                                        

Ivan Gasparik

Dobrý den pani Smolinská,

dakujem Vam velmi pekne za pomoc a ochotu. Ste najlepsia realitacka aku poznam, a to som ich spoznal dost za dobu kym som nasiel byt :)

Urcite ano..davam 6 hviezdiciek z piatich ;) 

Prajem pekny vecer,
Peter Krajč

 - S pani Smolinskou som spolupracoval pri predaji môjho rodinného domu. Oceňujem u nej, že sa pred samotným predajom dôkladne oboznámila so stavom nehnuteľnosti a počas našich stretnutí so záujemcami o kúpu domu sama prezentovala dom a jeho prednosti, ktoré vedela náležite vyzdvihnúť. Ďalej si vážim jej profesionálny prístup, korektné jednanie so záujemcami a hľadanie všetkých dostupných možnosti ako danú nehnuteľnosť predať. Aj napriek kríze v tomto odvetví sa nám podarilo dom predať, pričom zároveň bola veľmi nápomocná pri všetkých procedúrach ktoré sa po realizácii predaja vyžadovali zo strany rôznych subjektov.                Keveš Igor, Bratislava 

 

 

"Z vlastnej skusenosti mozem potvrdit, ze sluzby, ktore poskytuje pani Smolinska v oblasti predaja realit splnaju punc najvyssej kvality. V minulom roku sme predavali az 2 byty. V oboch pripadoch sa nastupom pani Smolinskej a jej aktivit dali veci do pohybu, zvysil sa pocet zaujemcov o byt, obhliadok a nakoniec doslo aj k uspesnemu predaju oboch bytov. Pani Smolinska vie presne vystihnut pri obhliadke vsetky benefinty nehnutelnosti, co vedie k uspesnemu predaju a spokojnosti ako na strane predavajuceho, tak aj na strane kupujuceho. Vysoko ocenujem najma jej profesionalitu po kazdej stranke a individualny pristup ku klientovi. Dalsimi dolezitymi vlastnostami, ktorymi pani Smolinska disponuje su dochvilnost, flexibilita, vynikajuca komunikativnost a znalost problematiky. Samotny predaj je zavrseny pripravou potrebnych dokumentov - zmluv a protokolov, ktore boli vzdy vyborne navrhnute, pricom pani Smolinska vzdy akceptovala opodstatnene pripomienky. Takisto vynikajuco bola zorganizovana spolupraca s dalsimi nevyhnutnymi instituciami, ako su notar, kataster nehnutelnosti, danovy urad, dodavatelia elektriny, plynu a pod. V pripade, ze v buducnosti budem potrebovat sluzby realitneho maklera, uplne jednoznacne sa obratim vyhradne na pani Smolinsku, tam nie ja dalej co riesit!"             Radomír Hrotek, Bratislava

 
 
- Som nadmieru spokojná so spoluprácou pri predaji bytu.

 

Bolo mi poskytnuté odborné poradenstvo na základe ktorého som sa rozhodla.
Ľudský prístup a trpezlivosť pani Smolinskej sú zárukou spokojnosti každého zákazníka.
Andrea Fedorová, Bratislava 
 Vážená pani Smolinská! 
 
Chcel by som sa Vám týmto poďakovať za maximálnu pomoc a podporu pri sprostredkovaní predaja bytu. Mám na mysli flexibilitu dohodnúť obhliadku cez víkend, či v ranných alebo večerných hodinách. Veľmi mi pomohla profesionálna pomoc advokátskej kancelárie s komplikovanou zmluvou. Taktiež ste poradili veľmi dobrú finančnú poradkyňu, ktorá vybavovala veci okolo hypotekárneho úveru. Veľmi mi pomohla podpora pri podpisovaní zmlúv, či už v banke alebo s predávajúcim. A samozrejme si veľmi cením upozornenia, ktoré naďalej posielate, napríklad povinnosť daňového priznania, atď.
 
Dlho som hľadal byt, kým som našiel a rozhodol sa pre kúpu. Za ten čas som mal možnosť sa stretnúť s rôznymi maklérmi. Ďakujem Vám hlavne za profesionálny prístup a ochotu, ktorú ste prejavili počas celého procesu predaja. Málokedy som sa stretol s takou profesionalitou ako vo Vašom prípade.
 
Želám vám veľa úspechov v pracovnom a aj v osobnom živote!
 
S úprimnou úctou,
Barnabáš Hamerlík
 
 Pani Smolinská nám pomáhala pri kúpe bytu v Dúbravke. Už v prvom momente nás prekvapila nielen svojím príjemným a profesionálnym vystupovaním, ale aj upozornením na chyby, ktoré byt so sebou prinášal a neboli na prvý pohľad viditeľné.
Samotný predaj/kúpa bytu boli veľmi komplikované a prepis bytu sa riešil skoro rok (komplikácie a omeškania súdu). Aj napriek tomu nás pani Smolinská vždy ochotne a včas informovala o všetkých nových zmenách a udalostiach súvisiacich s prepisom. Počas tohto roka sme mali možnosť s pani Smolinskou komunikovať veľakrát a nikdy nebol žiaden problém z jej strany. A potešili aj priateľské sms k meninám a narodeninám, či už formálne upozornenia na naše povinnosti ako nových majiteľov bytu (daňové priznania).
A zodpovedne môžem prehlásiť, že keď budeme niekedy v budúcnosti predávať náš byt, určite sa na ňu obrátime :)     Monika Kemenyová, Bratislava
 
 
 - Pani Smolinská nám pomáhala s predajom bytu na Kukučinovej ulici, čo sa týka spokojnosti - maximálna (v percentách 100). Bohumil Zeman, Bratislava 

 

 

 

 

 

 

Este raz by som sa Vam chcela podakovat za maximalne profesionalny pristup a vsetkym kupujucim prajem, aby pri kupe nehnutelnosti mali tu moznost spolupracovat s takym idealnym a profesionalnym realitnym maklerom ako ste Vy. Naozaj serioznejsieho cloveka ako ste Vy vo vasej bradzi som este nestretla.

 

 

Prajem Vam pekny den a vela pracovnych uspechov.                

 

 

 Anna Lachova

 Vyhovujúci rodinný dom som hľadal viac ako pol roka, počas ktorého som absolvoval množstvoobhliadok a niekoľko následných rokovaní, ktoré neboli úspešne zavŕšené. S pani Smolinskou som saprvý krát stretol pri obhliadke domu, ktorý som nakoniec kúpil. Jej vystupovanie hodnotím ako veľmi profesionálne, údaje domu uvádzané v inzercií plne korešpondovali so skutočnosťou a patrila tiež k malej skupine realitných agentov, ktorí majú na nimi ponúkanú nehnuteľnosť vytvorený aj svojvlastný názor a dokážu o ňom kvalifikovane diskutovať.Následná exekúcia samotného predaja prebehla plynule a bez ťažkostí. Osobitne musím vyzdvihnúťprávnu kvalitu zmlúv vypracovaných spolupracujúcim notárom - v porovnaní s inými "návrhmi", čo som mal za tú dobu možnosť vidieť, boli pripravené naozaj vyvážene a poctivo. Príjemne ma tiež prekvapilo, že pri preberaní domu sa pani Smolinská neobmedzila iba na štandardný "zápis stavu meračov", ale iniciatívne zabezpečila aj zaslanie formulárov potrebných na zmenu odberateľa ujednotlivých dodávateľov energií.Celkovo teda hodnotím administráciu kúpy domu v réžií pani Smolinskej veľmi pozitívne a ak by somv budúcnosti predával nejakú nehnuteľnosť, určite budem vážne zvažovať využitie jej služieb.

Matej Ondrušek


Koncom roka 2013 som vďaka pani Smolinskej kúpila ideálny byt. Páči sa mi jej individuálny prístup ku klientom, ústretovosť pri požiadavkách a  profesionalita. Keďže tento byt bol mojou prvou kúpou tohto typu, nemala som predstavu, čo všetko takáto transakcia obnáša. Avšak ona všetky právne úkony zabezpečila, dokonca aj prihlásenie u dodávateľov energií. Odporúčam každému, kto chce mať istotu, že kúpa jeho bytu prebehne bez problémov, nech sa obráti na pani Smolinskú. Jej trpezlivosť a ochota mi boli v mnohom podporou a keby som sa mala ešte raz rozhodnúť, tak si vyberiem práve ju. Ďakujem.

Lucia Garaiová

Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať za vašu ochotu a trpezlivosť pri našej spolupráci.Čo sa týka samotného predaja nehnuteľnosti bol som nadmieru spokojný pretože to bolo viac nad to čo som očakával.
Ešte raz veľmi pekne ďakujem za Váš prístup,bol som veľmi spokojný.
 
Ďakujem s pozdravom
 
Luboš Verbíř